HARMONOGRAM IMPREZ OGÓLNOSZKOLNYCH 2017/2018

 

LP.

NAZWA IMPREZY

TERMIN

ODPOWIEDZIALNI

1.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.

4. września

K. Czapla 3LO, SU

2.

Rocznica powstania „Solidarności”.

wrzesień

W. Cejmer 4TE1

3.

Narodowe czytanie „Wesela” S. Wyspiańskiego

wrzesień

nauczyciele języka polskiego i biblioteki

4.

Rocznica wybuchu II wojny światowej i agresji Związku Radzieckiego na Polskę.

17. września

J. Mączyńska 4TOR

5.

Szkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii”

wrzesień

nauczyciele języka polskiego

6.

Wybory Najsympatyczniejszego Chłopaka Ekonomika

wrzesień

Ł. Lesiów, SU

7.

Otrzęsiny klas pierwszych.

październik

W. Ząbek, 2LO

8.

Wycieczka przedmiotowa do Muzeum Auschwitz-Birkenau

wrzesień

A. Jackowiak

9.

Wycieczka zawodoznawcza - Targi Reklamy w Warszawie

październik

J. Świątkowski

10.

Dzień Edukacji Narodowej.

październik

M. Urbańska-Malucha 3TE1

Ł. Lesiów, 4TE2

11.

Ogólnopolski Tydzień Kariery

październik

J. Brońska

M. Urbańska-Malucha

J. Wróblewska

J. Świątkowski

12.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

listopad

J. Brońska

J. Wróblewska

J. Świątkowski

13.

XIV. Konkurs Języka Niemieckiego i Angielskiego.

listopad/grudzień

nauczyciele języków obcych

14.

Półmetek klas

listopad/czerwiec

kl. 2, wychowawcy

15.

Rocznica Odzyskania Niepodległości.

11. listopada

M. Witowski, 1TE1

16.

Powiatowy Konkurs Historyczny „Polska znów wolna”

listopad

A. Jackowiak

17.

Spotkania z poezją

listopad

nauczyciel biblioteki

18.

Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka i Wprowadzenia Stanu Wojennego.

grudzień

A. Jackowiak, 1TOR

19.

Udział młodzieży w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

styczeń

Samorząd Uczniowski

Ł. Lesiów 4TE2

20.

Studniówka.

luty

wychowawcy klas 4T i 3LO

21.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej.

styczeń/luty

A. Jackowiak

22.

Szkolny Konkurs Wiedzy „Omnibus”

styczeń/kwiecień

Komisja Przedmiotów

Matem. – Przyrod.

23.

Szkolna Liga Matematyczna klas 1-3

styczeń/maj

M. Malak,

A. Winnicki Hul

24.

Szkolny Konkurs Recytatorski.

marzec

A. Szkolak-Osiak, 2TE1

25.

Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów.

marzec

katecheci,

wychowawcy klas maturalnych

26.

Tydzień Angielski.

marzec

W. Cejmer 4TE1

nauczyciele j. angielskiego

27.

Dzień sportu.

marzec

Nauczyciele w-f

28.

Międzynarodowy Dzień Teatru.

marzec

M. Sielenzak,
A. Fila

29.

Program słowno – muzyczny „Żołnierze wyklęci”.

marzec

A. Jackowiak

30.

Rocznica Zbrodni Katyńskiej i Katastrofy Smoleńskiej.

kwiecień

M. Wachowiak 2TE2

31.

Dzień Patrona Szkoły Wincentego Stysia.

kwiecień

J. Balawajder 1TRE

32.

Tydzień Ekologiczny w Ekonomiku.

kwiecień

Ł. Lesiów

A. Rogóż 3TOR

M. Czuwara

33.

Dzień Przedsiębiorczości.

kwiecień

A. Synowska

J. Brońska

J. Wróblewska

34.

VIII. Wojewódzki Turniej Przedsiębiorczości.

kwiecień

D. Lubieniecka, M. Wachowiak

M. Trelak

35.

Pożegnanie klas maturalnych.

kwiecień

Wychowawcy klas 3 i 2LO, Samorząd Uczniowski

36.

Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja.

maj

M. Tomiałowicz, 1LO

37.

Konkurs Wiedzy o Świdnicy

maj/czerwiec

M. Witowski,
J. Balawajder

38.

XIX. Rajd Ekonomika

maj

Ł. Lesiów

J. Bernacki

M. Witowski

39.

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

czerwiec

A. Kapusta 2TOR

40.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019.

wrzesień

J. Brońska 4TE2