WALENTYNKI

 

 

14. lutego 2018 Samorząd Szkolny zorganizował szkolne Walentynki. Kilka dni przed świętem zakochanych uruchomiliśmy pocztę walentynkową – każdy chętny mógł dostarczyć kartką lub prezent dla swojej wybranki/wybranka. 14.02. członkowie samorządu przyjęli na siebie rolę listonoszów i rozdali wszystkie życzenia, kartki i prezenty (a kilka trafiło w ręce nauczycieli, surprise 😊)

Ponadto Samorząd postarał się o romantyczną oprawę tego dnia w postaci piosenek o miłości płynących z naszego szkolnego radiowęzła. Dostaliśmy obietnicę, że będziemy mogli prezentować nasza ulubioną muzykę podczas niektórych długich przerw.

Kolejną formą walentynkowej zabawy był konkurs plastyczny – poprosiliśmy wszystkie klasy o przygotowanie pracy plastycznej (technika dowolna) na temat… miłości. Co prawda nie każda z klas przygotowała pracę, ale te, które dostaliśmy, były naprawdę świetne.

Po burzliwych obradach zdecydowaliśmy się rozstrzygnąć tegoroczny konkurs w następujący sposób:

I miejsce – klasa 1 TRE – za film o miłości (doceniliśmy udział całej klasy)

II miejsce (ex aequo) – klasa 2 TOR z przytulaśną walentynkową poduszkę i klasa 1 TE1 za miłego miękkiego zastępczego „Walentego” – podziwiamy inwencję twórczą:)

III miejsce dla klasy 1 LO za tradycyjny (czerwony) plakat walentynkowy z rymowanym wierszem.

Wszystkie prace konkursowe można zobaczyć w bibliotece szkolnej. Wierzymy, że się wam spodobają. Twórcy zwycięskich prac zostali nagrodzeni dyplomami i mandarynkami (Samorząd postanawia promować zdrowy styl życia).

Artur Fila (opiekun Samorządu Uczniowskiego)

 

 

 

 

 

Link do filmu: https://youtu.be/kzIbe6QjBDg