XIII OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

 

 

15. stycznia 2018 poznaliśmy wyniki eliminacji szkolnych XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości, które odbyły się w naszej szkole 7. grudnia 2017. Hasło przewodnie Olimpiady w tym roku brzmi: „Sukces w biznesie - ludzie, wizerunek, strategia”.

Eliminacje odbywały się równocześnie w 867 szkołach ponadgimnazjalnych w całej Polsce. Uczniów biorących udział było razem ponad 13 tys. uczniów.

W Polsce jest 5 komitetów okręgowych, które organizują olimpiadę. My należymy do okręgu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. W eliminacjach z naszego okręgu wzięło udział 2473 uczniów z 138 szkół, zaś do II etapu przejdzie zaledwie 247. Świadczy to o bardzo wysokim poziomie trudności olimpiady.

Zawody trwały 60 minut, podczas których uczniowie rozwiązywali test składający się z 50 pytań o zróżnicowanym poziomie trudności.

Eliminacje szkolne XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości - progi punktowe i listy osób zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych na stronie:

http://www.olimpiada.edu.pl/files/wyniki/OP13/OP13_wyniki_el_szkolne_okreg_wroclaw.html

 

W naszej szkole najlepsi byli:

I miejsce - Alicja Ochman z klasy 4 TE1

II miejsce - Marceli Matusiak z klasy 4 TE1

III miejsce - Urszula  Malicka z klasy 4 TE1

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia w eliminacjach okręgowych!!!!!

Jolanta Brońska