TARGI ROLNICZE W LIPSKU

 

1

 

27. kwietnia 2013 o godz. 5:00 grupa uczniów z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Świdnicy wraz z opiekunami: p. Anetą Hubisz, p. Marzeną Bojanowską i p. Jolantą Brońską wyjechała na targi do niemieckiego miasta Lipsk. Targi te to dokładnie Targi Rolnicze Agra 2013, które odbywały się w dniach 25. ‑ 28. kwietnia 2013. Był to wyjazd zorganizowany przez Dolnośląskie Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w Wałbrzychu w ramach Projektu Systemowego „Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II”.

Po przybyciu na miejsce z placu parkingowego już widoczne były monstrualne maszyny rolnicze, które były tylko częścią wystawy. Wiele ekspozycji, w tym pokazy zwierząt hodowlanych, znajdowały się w halach wystawowych. Każdy z grupy mógł pośród wystawców znaleźć coś dla siebie. Były degustacje różnych produktów i dań oraz multum materiałów promocyjnych, które można było wziąć ze sobą. Uczestnicy wyjazdu przynosili je do autokaru torbami. Zapewne było to dla wszystkich wyjątkowe doświadczenie.

W drodze powrotnej do domu mieliśmy możliwość zregenerowania sił przy posiłku przygotowanym przez polską przygraniczną restaurację.

Paweł Tarczyński

Działanie zrealizowano w ramach „Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II.

Zdjęcia z wyjazdu w galerii.